Зеленський підриває інститут держави, чим нищить Україну, - Омелян


Міністр інфраструктури звинуватив президента у відсутності прогресу в країні після його перемоги на виборах

Про це Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив в ефірі Радіо НВ. Об этом сообщает risk-inform.in.ua со ссылкой на СМИ.

Коментуючи питання головного редактора радіостанції про запропоновану раніше главою держави люстрацію чиновників часів екс-президента Петра Порошенка, він зазначив: "У випадку пана Зеленського, він почав і виборчі перегони, і свою роботу з того, що повністю підриває інститут держави, а фактично нищить цим Україну".

Також міністр інфраструктури дорікнув Зеленському у відсутності прогресу в країні після його перемоги на президентських виборах.

"Ми бачимо жахливий кадровий вакуум. Ми не бачимо фактично жодних вдалих кадрових призначень. Я нагадаю, що в перший день після інавгурації президент мав право внести всіх очільників областей і призначити їх. <...> По уряду — ми знову живемо після парламентських виборів у здогадах, хто буде прем’єр-міністром (пропонують то 4, то 5, то 10 кандидатур), про міністрів взагалі дискусій не ведеться", — додав Омелян.

  • Володимир Омелян скептично оцінив заяви президента Володимира Зеленського про інфраструктуру на бізнес-форумі у Стамбулі
  • 11 липня Володимир Зеленський заявив, що пропонується розширити перелік осіб, які підпадають під люстрацію, посадовців, що обіймали посади у період з 23 лютого 2014-го до 19 травня 2019 року

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/08/09/zelenskyy_pidryvaye_instytut_derzhavy_chym_nyschyt_ukrayinu_omelyan”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя