Стало відомо, як виглядатимуть талісмани Олімпійських ігор-2020

Стало відомо, як виглядатимуть талісмани Олімпійських ігор-2020

У Токіо обрали офіційні талісмани до літньої Олімпіади, яка відбудеться в 2020 році. Оргкомітет Ігор представив талісмани Олімпіади та Паралімпіади. Об этом сообщает dnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зображення талісманів та їх описи були опубліковані на офіційному сайті Ігор.

Під час створення талісманів огркомітет обрав поєднання традиційного для сучасної японської культури стилю манга і хайтек. Зазначається, що талісмани Ігор обирали школярі – серед всіх претендентів вони вибрали двох супергероїв, яких наділили надзвичайними силами.

Олімпійський талісман та Паралімпійський талісман мають протилежні особистості. Однак вони поважають один одного, і вони дуже хороші друзі. Вони обидва мають великий дух гостинності. Вони завжди намагаються підбадьорити і заохотити всіх,
– йдеться в описі талісманів.

Як йдеться в описі, талісман Олімпіади має біло-синє забарвлення. Він любить спорт та "відрізняється сильним почуттям справедливості". Крім того, творці наділили його здатністю миттєво переміщатися в просторі.

Талісман Паралімпіади є парою талісмана Олімпіади, він розфарбований у білий і малиновий кольори. Його характер творці описують як "спокійний, але здатний при необхідності демонструвати величезну силу. У нього є сила внутрішньої гідності і добре серце, яке любить природу. Він вміє розмовляти з камінням та з вітром і пересувати предмети силою погляду.

Дивіться відео-презентацію талісманів Олімпійських ігор-2020


Джерело статті: “http://24tv.ua/stalo_vidomo_yak_viglyadatimut_talismani_olimpiyskih_igor_2020_n932374”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя