Відсторонена ректор університету Богомольця закликала припинити страйк


Тимчасово відсторонена від виконання обов’язків ректор Національного медуніверситету ім. Богомольця Катерина Амосова записала відеозвернення із закликом припинити страйк

Відеозапис з’явився на Youtube-каналі університету. Об этом сообщает business-gazeta.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Звертаюся в першу чергу як лікар і викладач із закликом припинити страйк і поновити навчальний процес. Ви довели, що вузівська автономія — це та цінність, заради якої багато людей роблять критичні різкі рішення, тобто це є цінністю для нашої спільноти. Наша громадянська позиція, яку ви відстоювали і відстояли, є цінністю. Але ми маємо бути свідомими у своїй відповідальності перед суспільством. Закликаю припинити страйк і повернутися до навчання", — сказала Амосова.

Ректор зазначила, що на засіданні Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я 27 лютого народні депутати підтримали вимоги страйкового комітету та звернулися до Кабміну і прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням визначити дату проведення ліцензійного іспиту "Крок-1", а також перевірити законність фінансової діяльності Центру тестування МОЗ та скасувати наказ МОЗ про відсторонення ректора та перевірку вишу.

  • Нагадаємо, 20 лютого МОЗ відсторонило Катерину Амосову від виконання обов’язків ректора медичного університету ім. Богомольця через зрив ліцензійного іспиту для студентів-стоматологів 3 курсу.
  • 26 лютого студенти та колектив Національного медуніверситету імені О.Богомольця оголосили безстроковий страйк, заявивши, що МОЗ змушувало їх порушувати закон.
  • МОЗ вимагає від студентів і працівників університету Богомольця не страйкувати.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2018/02/28/vidstoronena_rektor_universytetu_bogomolcya_zaklykala_prypynyty_strayk”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя