Уряд призначив уповноважену з питань гендерної політики

Кабінет міністрів України призначив на посаду урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерину Левченко, яка стала переможницею конкурсу. Про це повідомило Дзеркало тижня.

Основними завданнями урядової уповноваженої стане координація роботи в гендерному напрямі всіх міністерств і державних органів, контроль дотримання урядом принципу гендерної рівності, допомога в розробці державних програм із питань гендерної рівності, співпраця з міжнародними організаціями та громадянським суспільством. Об этом сообщает ukr-izdat.in.ua со ссылкой на СМИ.


Катерина Левченко має 20-річний досвід роботи у сфері захисту прав людини, зокрема, у гендерних питаннях. Із 1999 року очолює Міжнародний жіночий правозахисний центр "Ла Страда-Україна". Із 2004 по 2006 рік працювала радником міністра внутрішніх справ із прав людини та гендерних питань. Була депутатом Верховної Ради V скликання від фракції "Блок "Наша Україна".


Нагадаємо, що серед 24 членів уряду Володимира Гройсмана лише три жінки. Схожа ситуація і у Верховній Раді, де кількість жінок завжди знаходилась на рівні близько 10%.


Як повідомлялося, у червні 2018 року Кабінет міністрів України ввів посаду урядового уповноваженого з питань гендерної політики і затвердив положення про неї.


ДТ

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/uryad_pryznachyv_upovnovazhenu_z_pytan_gendernoi_polityky_281113.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя